Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1 d. Kruopių pagrindinėje mokykloje buvo minima Pasaulinė AIDS diena. 5 – 10 klasių mokiniai papuošė II aukšto foje plakaitais, informuojančiais apie ŽIV ir AIDS.  Taip pat vyko užkrečiamųjų ligų ir Aids centro inicijuota viktorina – protų mūšis skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Jame dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai ir mokytojai. Biologijos mokytoja Gintautė Damskienė kartu su aštuntokais pateikė informaciją, kokia proga  vyksta šis protmūšis, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena, supažindino su niūria statistika. Parodė prevencinį filmųką “AIDS”.

Atsakinėdami į klausimus mokiniai ir mokytojai pagilino savo žinias apie žaibiškai plintantį ŽIV virusą, jo sukeltą ligą, AIDS, kontroliavimo būdus, prevencines priemones. Šis renginys padrąsino visus kalbėti apie tai garsiai, skatino toleranciją ir užuojautą užsikrėtusiems ŽIV ir sergantiems AIDS.

Biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja Gintautė Damskienė