Svarbi informacija

Mieli tėveliai,

Vyriausybei paskelbus karantiną, vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, lankys darželius ir mokyklas įprastai.

PRIMENAME, KAD KARANTINO LAIKOTARPIU:

1. Į darželio vidų įeiti draudžiama, atvestus vaikus prašome palydėti iki įstaigos durų. Prašome tėvelius, atlydėjusius vaikus, perduoti juos grupės darbuotojams.
  2. Siekiant užtikrinti vaikų sveikatos būklės stebėjimą, grupėse Jūsų vaikams bus matuojama temperatūra.

4 . Primename – atvykstant į darželį būtina teisingai dėvėti (uždengti ir burną, ir nosį) veido apsaugos priemones, laikytis atstumų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas.

Organizuojant ugdymą laikomasi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų.

Karantinas tęsis nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d.

Prašome nevesti vaikų, kuriems pasireiškia karščiavimas, kosulys, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas.