PENKIASDEŠIMTADIENIS

Balandžio 12 dieną mokykloje vyko dešimtokų penkiasdešimtadienis, kurį tradiciškai ruošia devintokai. Šiemet šventės tema buvo „Teismas“. Teisėja – Ema ir prokurorė – Agnė puikiai vadovavo teismo posėdžiui. O dešimtokų gynėjai liudininkai – direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir laikinai einanti direktoriaus pareigas Daiva Lunkevičienė, klasės  auklėtoja Ramutė Bužinskienė ir kiti mokyklos bendruomenės nariai savo kalbomis visus įtikino, kad dešimtokai verti išteisinimo. Teismas nusprendė, kad dešimtokai yra kalti ir skyrė jiems dar 50 dienų nelaisvės mokykloje bei komplektą užduočių, pareigų. Visiems kaltinamiesiems teko atlikti įvairias užduotis, kurias jie įveikė.

Pabaigoje dešimtokai įteikė devintokams testamentą, o teisėja kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui įteikė pusatestačius. Šventę vainikavo tortas su arbata.