Parama

Maloniai prašome 1,2 %  savo pajamų mokesčio skirti Kruopių pagrindinei mokyklai.

Skirdami 1,2 % pajamų mokesčio mūsų mokyklai, padėsite įgyvendinti daugiau naujų idėjų, sudaryti vaikams palankesnes sąlygas mokytis ir tobulėti.

Paramos gavėjo pavadinimas – Akmenės rajono Kruopių pagrindinė mokykla
Paramos gavėjo identifikacinis numeris – 190448876

Kur rasti prašymą paramos skyrimui ?

Pildyti bei pateikti prašymą paramos skyrimui, gyventojai gali keliais būdais:

1. Skyriuje „DEKLARAVIMAS“ → „Pildyti formą“, iš sąrašo dažniausiai pildomos formos pasirinkus  „Prašymas skirti paramą“
  2. Skyriuje „DEKLARAVIMAS“ → „Pildyti formą“:

Filtro laukelyje „Formos kodas“ ( FR0512) suvedus deklaracijos formos kodo ar pavadinimo fragmentą ir paspaudus filtruoti, žemiau pateikiamas deklaracijų sąrašas su aprašymu. Paspaudus gaublį, formą pradėsite pildyti tiesiogiai portale.

Kas gali skirti dalį pajamų mokesčio paramai?

• Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą).

Paramos skyrimo anonimiškumas

• Paramos gavėjams ar politinėms partijoms duomenys apie asmenis, jiems skyrusius paramą, neteikiami.
  • Informacija, apie mokesčių mokėtojo pateikto FR0512 formos prašymo įvykdymą, pateikiama Elektroninio deklaravimo sistemoje (skiltyje PRANEŠIMAI).
  • Po kalendorinių metų lapkričio 15 d. fizinis asmuo pateikęs asmens tapatybės dokumentą, savo gyvenamosios vietos teritoriniame mokesčių inspekcijos skyriuje gali gauti informaciją, kokia paramos suma pagal jo pateiktą prašymą buvo skirta paramos gavėjui.

Nuoširdžiai dėkojame!
Mokyklos bendruomenės vardu