Projektai:

Žemė yra mano draugas

Patriotizmas – gėlė, kurią reikia laistyti

Darželio vaikai dalyvauja „eTwinning“ projekte „Atgijusi knyga“
Projektas „Atgimusi knyga“, skirtas ikimokyklinio/ priešmokyklinio amžiaus vaikams. Projekto metu vaikai klausosi pasakų, vaidina pasaką, mokytojai kuria įvairias priemones apie pasakas.
PASAKA– tai puikus kūrybos menas. Visi žinome, kad pasakos svarba turi įtakos visapusiškam vaiko ugdymui. Pirma, ji lavina vaizduotę, smalsumą, plėtoja intelektą. Antra, ugdo kalbą, plečiasi žodynas, užsimezga dialogo pagrindai. Trečia, padeda suprasti save ir kitus, pajusti ne tik savo, bet ir kitų emocijas. Šiuo tikslu kilo idėja sukurti miniatiūrų vaidinimo projektą „Pasakų šalis“ Sekėme ir improvizavome pasaką su „Bitučių“ gr. vaikučiais „Trys paršiukai“

Kuriame Kitur ir kitaip rudens Bitučių gr_

Kitur ir kitaip rudens Priešmoyklinė gr_

Pavasario Vasaros savaitė Bitučių g.

Pavasario Vasaros savaitė Pelėdžiukų g.

KURIAME KITUR IR KITAIP 2023

KURIAME KITUR IR KITAIP 2022 m. Bitučių gr.

KURIAME KITUR IR KITAIP 2022 m. Pelėdžiukų gr

Gegužės 9 dieną pradėjome eTwinning projektą „Kuriame kitur ir kitaip“ – keturi metų laikai.
Pirmoji pavasario projekto bendra veikla EKO moliūgų lysvės įrengimas.🌱 Moliūgus vaikai daigino namuose su tėveliais ir auklėtojomis grupėse. Užaugintus daigus kartu su tėveliais vaikai persodino į lysvę.

Už EKO moliūgų lysvės įrengimą dėkojame Deividui Petrikui, Arno tėveliams Sandrai Ąžuolienei ir Valiui Ąžuolui Milėjos tėveliams Olivijai Koveraitei, Vidmantui Damskiui, Rianos tėveliams Viktorijai Povilaitytei, Mariui Žiauriui, Benuko mamai Daivai Latakienei, Miglės mamai Samantai Ščegauskaitei,  Martynos  mamai Virginijai Daukšienei, Rugilės mamai Kristinai Lensbergaitei – Parnarauskienei, Darijos mamai Vitalijai Klovienei, Gusto mamai Vaidai Lydienei, visiems tėveliams, kurie daigino moliūgus savo namuose, taip pat darželio logopedei Vincentai Žemaitaitienei, kuri prisidėjo melionų ir arbūzų daigais tariame DIDELI AČIŪŪŪ.❤️

Lietuvos pilys ; Projekto registracija

Tęsiant eTwinning projektą „3D Lietuvos pilys“  „Pelėdžiukų“ grupių  vaikai konstravo, spalvino pilį ir šventė Kovo – 11 ąją!

Antrasis Kruopių darželio „eTwinning“ projektas prasideda „STEAM Velykos“ Pelėdžiukų  grupės vaikai spalvino, kūrė, aplikavo, margino margučius ir Velykinius zuikius –  Grupės Velykinis prisistatymo plakatas🐣🐰🤩

Tęsiant eTwinning projektą „STEAM Velykos“ bendras „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių mokytojų ir vaikų kūrybinis darbas „Velykinis margutis iš antrinių žaliavų“. Vaikai kartu su grupių mokytojomis ant paruošto kiaušinio formos maketo klijavo, lipdė iš kiaušinių dėklų iškirptus „kaušelius“, kuriuos vaikai patys iškirpo. Kai klijai išdžiuvo, kitą dieną visi kartu spalvino, margino ir kūrė velykinį margutį.

Bendras kūrybinis darbas skatina vaikų bendradarbiavimą, norą padėti vienas kitam ir suteikia daug gerų emocijų. „Velykinis margutis“ puoš mūsų darželio erdvę.