Integruotas renginys Žemės dienai paminėti „Žemė – mūsų namai“

Tikslas: Sudaryti mokiniams sąlygas plėsti akiratį bei įgytas žinias ir gebėjimus kūrybiškai ir išradingai pritaikyti integruotame humanitarinių, tiksliųjų ir gamtos mokslų renginyje „Žemė – mūsų namai“.

Uždaviniai:

• Siekti, kad mokiniai formuotų palankų aplinkai gyvenimo būdą, aktyviai dalyvautų organizuojamose aplinkosauginėse veiklose.
  • Ugdyti vertybines nuostatas, kūrybiškumą, ekologinį mastymą.
  • Skatinti bendrauti ir bendradarbiauti, ugdyti komandinio darbo įgūdžius, užtikrinant žinių įgijimą ir tęstinumą.
  • Siekti ugdymo būdų ir metodų įvairovės.

Renginio aprašymas

2019-03-25 Kruopių pagrindinėje mokykloje paminėta Žemės diena. Renginio metu mokyklos bendruomenės nariai skatinti priimti aplinkai palankius sprendimus, susimąstyti apie tai, kad mūsų maži ir atrodytų nežymus veiksmai, tokie kaip maišelio atsisakymas parduotuvėje ar elektros taupymas ir pan. būtini darniai mūsų visuomenės raidai ir visai Žemės planetai. Suskirstyti mišriomis komandomis 5-10 klasių mokiniai atliko užduotis, skatinančias kūrybiškai mąstyti, aktyviai veikti, remtis įgytomis įvairių dalykų žiniomis, asmenine ir pasidalyta patirtimi. Renginio pabaigoje mokiniai pasidalino savo įžvalgomis ir emocijomis, kartu dekoravo plakatą su medžio kamienu savo delnų ir pirštų atspaudais, kaip tarpusavio vienybės ir draugystės su gamta simbolį.