„Asmenukė su mėgstama knyga“

„…kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais.“
                                                                                          Just. Marcinkevičius

Vis labiau įsitraukdami į skaitymo projektą ir renginius, skirtus Lietuvių kalbos dienoms paminėti, Kruopių pagrindinės mokyklos mokiniai sutvarkė savo asmenines bibliotekėles, prisiminė skaitytas ir labai patikusias knygas. Daugelis mokinių nuolat skaito ir iš mokyklos ar miestelio bibliotekos parsineštas knygas, todėl mielai sutiko dalyvauti projekte „Asmenukė su mėgstama knyga“.
  Smagu, kad nemažėja skaitančiųjų ratas. Jaunieji skaitytojai noriai dalyvauja knygų aptarime ir siūlo draugams paskaityti patikusią knygą.