Atsargiai, bet užtikrintai

Sausio 31 d. vyko 9 – 10 kl. respublikinio anglų kalbos konkurso antrasis – rajoninis – etapas. Konkursą kasmet organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, pirmasis etapas vyksta mokykloje — atrenkami atstovai, antrasis etapas —  rajono geriausiojo atranka, o trečiasis, finalinis, vyksta dvi dienas kuriame nors Lieuvos mieste, šiemet Palangoje, ten savo žinias demonstruoja patys pačiausi visų šalies rajonų mokiniai.
Šiais metais rajoniniame etape dalyvavo 19 mokinių iš Ventos, Papilės, Akmenės, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijų ir Kruopių pagrindinės mokyklos. Šiemet savo jėgas išbandyti panoro Marija Kundrotaitė (9 kl.) ir Marta Ąžuolaitė (10 kl.), kurioms šis iššūkis buvo  pirmasis toks.
Merginos gerai susitvarkė su jauduliu ir pateiktomis užduotimis. Patirtys tikrai naudingos, o Martos užimta 9 vieta rajone parodo, kad mūsų mokyklos atstovai atsargiai, bet užtikrintai imasi veiklų, kurios ugdo ne tik dalykiškai, bet ir asmeniškai!
Ačiū merginoms už drąsa ir pasiryžimą!