Dailaus rašto konkursas ,,Atrask rašto paslaptį”

Šiandieniniame pasaulyje lapus ir sąsiuvinius keičia kompiuterio ekranai. Bet tikrasis žmogaus rašto įspaudas neatstos jokio gražiausio kompiuterinio šrifto.
 Spalio- lapkričio mėnesiais  vyko 2 – 4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas  ,,Atrask rašto paslaptį”. Jame dalyvavo 38 dailiai rašantys Akmenės rajono mokiniai.
Konkurso dalyvių darbus vertino komisija, kurią sudarė Kruopių pagrindinės mokyklos pradinių klasių bei lietuvių kalbos mokytojos: R. Urbonienė, G. Damskienė, S. Lukoševičienė, J. Ragauskienė, I. Naumovienė, V. Kraujutytė.
Komisijos sprendimu mokiniams, aiškiai, estetiškai ir taisyklingai parašiusiems darbus,  buvo  skirtos prizinės vietos.
Tarp antrokų pirmąją vietą laimėjo Akmenės gimnazijos 2a klasės mokinė Urtė Kybartaitė.  (mokytoja Meilutė Petkuvienė).

Tarp trečiokų pirmąją vietą laimėjo Akmenės gimnazijos 3a klasės mokinė Lėja Čepaitė. (mokytoja Ilona Tališauskienė).
Tarp ketvirtokų pirmąją vietą laimėjo Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos 4 c klasės mokinė Smiltė Žąsytytė. (mokytoja Laima Šivicienė).

Sveikiname dailaus rašto konkurso nugalėtojus!

burst