„Darom – 2022“

Artėjant šventiniam laikotarpiui Tėvų klubo iniciatyva mūsų mokyklos puslapyje patalpintas skelbimas visus bendruomenės narius kvietė į tradicinę akciją „Darom“.

Nors tą balandžio 15-ją orai nelepino, bet saulės spindulių stoka netemdė geros, darbingos mokinių, tėvelių ir mokytojų nuotaikos. Su didžiuliu entuziazmu visi kibo į darbą: mokinių grupelės pasklido po miestelį švarindamos pakeles, nemažas būrelis moksleivių tvarkė miestelio bažnyčią, o mažieji pradinukai kaip skruzdėliukai triūsė parke. Į bendruomenės veiklą noriai įsijungė ir mokyklos naujokai – mokiniai iš Ukrainos…

Sutvarkę aplinką, dideli ir maži nuskubėjo sodinti mokyklos sodo. Kiek daug naudingos patirties  –  ar tiesios eilės, kaip giliai sodinti, koks turi būti atstumas… Darbas vyko sklandžiai, draugiškai juokaujant ir paskubant, nes jau iš tolo visus viliojo čirškinamų dešrelių, blynų ir karštos arbatos kvapas. Mūsų mokinių mamos tikros burtininkės  – tądien mokyklos kieme buvo kepami patys skaniausi blynai.

Šauniai padirbėję, pašmaikštavę, skaniai ir sočiai užkandę išsiskirstėme švęsti šv. Velykų.