Daugiau pozityvumo? Kodėl gi ne!

Kruopių pagrindinės mokyklos mokinių gyvenimas ne tik apie pažymius, atsiskaitymus sukasi — norisi ir save kaip nors palepinti, apdovanoti už nuveiktus darbus, o gal tiesiog prasiblaškyti.
Jau tradiciniais tapę muzikiniai penktadieniai įgauna kitokias formas — mokinių savivaldos nariai, pasiskirstę darbo grupėmis, organizuoja teminius užsiėmimus pertraukų metu. Skamba skirtingų dešimtmečių muzika, kviečiami visi norintys, prijaučiantys ir vietoj nenustygstantys pasimokyti bendro šokio, mažuosius raginame prisidėti prie muzikinių pertraukų šėlsmo kartu.
Šią savaitę poilsį tarp pamokų dar labiau praskaidrino ir stalo teniso garsai — žaidimas pritraukė net ir „visko mačiusių“ vyresniokų dėmesį! Tiek vaikinai, tiek merginos tarpusavyje kovoja, bando įrodyti savo meistrystę žaisdami vienas prieš vieną ar net poromis, mišriose komandose.
Nėra nieko geriau už akių atplėšimą nuo ekranų ir pajudėjimą kartu!