„3D Lietuvos pilys“

Kruopių pagrindinės mokyklos Ikimokyklinis ugdymo skyrius dalyvauja Nacionalinio „eTwinning“ projekto veikloje „3D Lietuvos pilys“

Projekto tikslas :

Ugdyti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę bei siekti, kad vaikai laisvai, kūrybiškai, išradingai švęstų Lietuvos istorines datas. Projektas skirtas kūrybingai paminėti vasario 16 – ąją ir  kovo 11 – ąją.

Projekto uždaviniai:

• suteikti vaikams džiugių emocijų kūrybos procese; • supažindinti vaikus su tradicinėmis kalendorinėmis šventėmis; • išmokti pasirinkti kūrybiniams darbams tinkamas priemones; • plėtoti ugdymo įstaigų kūrybinį bendradarbiavimą.

Tikėtini rezultatai:

1. Ugdomųjų veiklų metu, integruojant pilietinį ugdymą, bus skatinamas aktyvus, savaiminis, patirtimi gridžiamas mokyma(si), taikant įvairias STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos) idėjas.
  2. Skatinama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus ugdymo procese taikyti inovatyvios STEAM metodikos elementus ir dalytis pažangia, gerąja darbo patirtimi.
  3. Plėtojamas įstaigų kūrybinis bendradarbiavimas su kitomis Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigomis.

Projekto registracija