Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną po pamokų Kruopių pagrindinės mokyklos mokiniai rinkosi į renginį ,,Kruopiai Europoje“, kuris buvo skirtas Europos kalbų dienai. Kelias dienas vaikai patyriminiame ugdyme. Vaikščiojo po miestelį, paveikslavo, rinko medžiagą apie miestelio istoriją, parke ieškojo retų medžių, matavo atstumus žemėlapyje nuo Kruopių iki Europos miestų. mokiniai renginio metu su užsidegimu pristatė savo nuveiktus darbus: pasakojo apie miestelio istoriją. Ir ne tik lietuviškai, bet ir rusiškai bei angliškai. Demonstravo pačių sukurtas skaidres, skaitė savo kūrybos eilėraščius bei padavimus, žaidė žaidimus, Kruopių miestelio vaizdus įamžino piešiniuose. Renginyje skambėjo ir žemaitiška tarmė, būdinga kruopiškiams.