Kengūra

Mokykloje kovo -15 ąja vykusiame tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ dalyvavo 20 mokinių.

„Nykštukų“ grupės užduotis atliko 5 mokiniai: pirmokai – Smiltė Statkutė, Deimantė Skėrytė, Kamilė Gabalytė, Anela Klovaitė ir antrokas Dominykas Kondrotas.

„Mažyliai“ – trečiokas Kęstutis Lemežis, ketvirtokės – Lavija Latakaitė, Juneta Beniušytė ir Aristėja Bužinskaitė.

„Bičiulių“ grupėje dirbo penktokės – Marta Ąžuolaitė, Akvilė Žąsinaitė, Dileta Damskytė ir šeštokai: Gabrielius Venckus bei Paulius Kaveckas.

„Kadetui“ atstovavo aštuntokai: Ema Žiaurytė, Agnė Lalaitė, Laimis Gedaminskis ir Jokūbas Butkus.

Devintokai Ignas Ąžuolas ir Deina Kukšaitė sprendė „Junioro“ grupės uždavinius.

Džiaugiamės šiais mokiniais, kurie nebijo iššūkių, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir šiandiena dar kartą pasitikrino matematikos žinias.

Matematikos vyr. mokytoja

Herta Povilaitienė