kūrybinių darbų paroda „Velykinis Margutis“

Akmenės rajono Kruopių pagrindinės mokyklos mokiniai (1-8 klasės) dalyvavo organizuotoje Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos respublikinėje skirtingų gebėjimų mokinių kūrybinių darbų parodoje „Velykinis Margutis“.  Mokinių kūrybinių darbų paroda „Velykinis margutis” , skirta specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ir jaunuolių kūrybiškumo ugdymui. Parodos tikslas – sudaryti sąlygas specialiųjų poreikių vaikų ir jaunuolių kūrybiškumui skleistis, darbuose išradingai taikant įvairias meninės raiškos formas ir technikas, suteikti galimybę užsiimti mėgstama kūrybine veikla. Atsižvelgiant į mokyklos uždavinius, kad ugdymas grindžiamas Ekologijos ir aplinkos technologijų ugdymo samprata. siekiama plėtoti „Darni“ mokyklos misiją. Mokiniai panaudojo gamtines  ir draugiškas aplinkai medžiagas.