Matematikos pamoka – kiemelyje

Naujoje ugdymo programoje numatyta, kad jau penktoje klasėje, mokiniai supažindinami su dalumo požymiais. Pirmoji tokia pažintis, Kruopių mokyklos penktokams, įvyko integruotoje matematikos, ekoturizmo, etnokultūros ir informacinių technologijų pamokoje – kelionėje ,,Žygiuojam ir skaičiuojam‘‘. Tada, draugiškoje komandoje, dirbo dviejų klasių mokiniai: penktokai ir šeštokai.
Šį trečiadienį patikrinti ir įtvirtinti savo žinias penktokai galėjo netradicinėje pamokoje, vykusioje už klasės ribų. Mokyklos kiemelyje vaikai pakartojo mokomosios medžiagos teorinę dalį ir čia pat atliko įvairias praktines užduotis, surasdami ir aptardami, artimoje aplinkoje esančius skaičius: dalumo požymiai namų ir automobilių numeriuose, šaligatvio atkarpos plytelių bei mokyklos pastato langų ir durų skaičiuje ir k.t.
Matematikos vyr. mokytoja
Herta Povilaitienė