Mokiniai – iliustratoriai?! Žinoma taip!

Gražų gegužės ketvirtadienį mūsų mokykloje lankėsi viešnia iš Vilniaus — Rasa Bačiulienė, Vilniaus Universiteto Filologijos katedros dėstytoja.
Nejau mūsų mokiniai ruošiasi į universitetą? – Kol kas dar ne, bet galime pasidžiaugti dar viena knyga – šįkart spausdinta – „Kol gyveni, tol mokaisi“ (lietuvių lenkų patarlės). Būtent ją Rasa ir atvežė kartu su dviem kultūros paso edukacijomis 1 – 6 klasėms skirta „Kiškio miegas“ ir 7 – 10klasėms  – „Pabėgimas iš tremties“.
Knygoje galime rasti mūsų mokinių Tajaus Antonenkovo (2 kl.), Smiltės Statkutės ir Ramunės Lučinskaitės (6 kl.), Gabrielės Norbutaitės (8 kl.), Marijos Kundrotaitės (9 kl.) iliustracijas lenkiškoms patarlėms.
Londono knygų mugėje šis leidinys pelnė trečią vietą! Tad turime kuo pasidžiaugti! Mokiniai ir  su jais dirbusios mokytojos (Svetlana Lukoševičienė, Reda Urbonienė, Gintautė Damskienė, Jūratė Stonienė, Algimanta Liudaitė) buvo apdovanotos padėkos raštais ir knygomis atminimui.
Dar kartą ačiū kolegoms ir mokiniams — mažais žingsniukais galime pasiekti išties daug!

Anglų kalbos mokytoja Algimanta Liudaitė