Mokytojų diena

Spalio 5 – ąją mokykloje buvo švenčiama MOKYTOJŲ DIENA, mokinių padėkos šventė pedagogams.

Nuo ankstyvo ryto mokytojus pasitiko mokiniai su gėlėmis ir savo darbo dovanėlėmis. Marta Ąžuolaitė, Ignas Ąžuolas ir jų tėveliai paruošė saldžias staigmenas mokytojoms.

Mokyklos mokinių tarybos nariai pakvietė mokytojus į antrojo aukšto foje, kur skambėjo dainos, sveikinimai, padėkos žodžiai. Mokinių tarybos mokiniai parodė sumontuotą filmuką ,,Mokytojų atsakymai” ir pristatė nuotraukų galeriją ,,Nenoriu girtis, bet aš mokytojas”.

Po šventės, kaip ir kiekvienais metais, tapo tradicija organizuoti ,,kitokias” pamokas. Jas vedė mokinių tarybos nariai, o mokytojai dalyvavo bendruomeniškumo pamokose. Visų klasių mokiniai pamokų metu atliko užduotis, ugdančias bendravimą ir bendradarbiavimą. Mokytojai taip pat buvo gerai nusiteikę, atlikdami įvairias veiklas.