„Moliūgo gimtadienis“

Spalio 25d. Kruopių darželio ugdytiniai persikėlė į pasakišką rudeninį pasaulį. Vaikai, jų tėveliai ir pedagogai atšventė „Moliūgo gimtadienį“. Apie tai, kad ši šventė yra skirta šiai puikiai ir naudingai daržovei, liudijo didelis kieme pūpsančių moliūgų kiekis. Vaikų džiaugsmas buvo begalinis, kadangi šventė vyko ne tik gryname ore, bet ir buvo pripildyta žaidimais, dainomis, šokiais. Personažas Moliūgas (pedagogė Odeta Kalinauskaitė) ir Dėdė Rudenėlis (muzikos pedagogė Liuda Povilaitytė) su vaikais, kurie buvo pasipuošę daržovių karūnėlėmis, žaidė judriuosius žaidimus, dainavo, šoko. Moliūgas buvo labai patenkintas, kad vaikai ir tėveliai jo gimtadienį atšventė kartu, visi kartu užpūtę žvakutę vaišinosi mamyčių iškeptais moliūgo pyragais, keksais. Puikiai pasisekusi šventė jos dalyviams paliko didžiulį įspūdį, dovanojo gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas. Organizuojant šventę padėjo ir vaikų tėveliai, kurie visą savaitę į ugdymo įstaigą nešė įvairiausių dydžių ir spalvų moliūgus. Dėkojame tėveliams surengusiems moliūgų parodą, iškepusiems skanių moliūgo pyragų, keksų. Tėveliams buvo įteikti padėkos raštai už nuoširdų ir kūrybišką bendradarbiavimą ruošiantis „Moliūgo gimtadienio“ šventei, kuriuos įteikė Kruopių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Daiva Lunkevičienė.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Odeta Kalinauskaitė