Netradicinio ugdymo diena gamtoje

Šiandien vyko 5 – 10 klasių mokinių netradicinio ugdymo diena „Tyrinėk. Atrask. Pažink“.
Visą dieną vyko integruotos veiklos, kurių metu vaikai naudodamiesi įvairiomis programėlėmis tyrinėjo artimosios aplinkos biologinę įvairovę, kūrė mandalas iš gamtinės medžiagos, lygino tvenkinio, šulinio ir vandentiekio vandens kokybę, nustatė jo tankį, kūrė tekstą apie vandens reikšmę, miestelio parke ieškojo aukso pjūvio fenomeno apraiškų, analizuodami bioindikatorius tyrė oro užterštumą ir kt.
Po visų praktinių veiklų mokiniai pristatė atliktus tyrimus ir pasidalijo dienos įspūdžiais.
Pirmąjį savo darbą lietuviškai pristatė ir iš Ukrainos atvykę vaikai.
Vienu šūviu buvo nušauti du, o gal ir daugiau zuikių – tyrinėdami mokiniai pasimėgavo grynu oru ir saulės spinduliais, pasisėmė teigiamų emocijų ir įgijo naujų žinių, kurias galės pritaikyti ateityje.