Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena ir K. Donelaičio 310-osios  gimimo metinės

Mokytoja Liuda Povilaitytė ir bibliotekininkė Rima Urmonienė 5-6 kl. mokinius pakvietė į literatūrinę popietę „Kristijono Donelaičio „Metai“ – Europos literatūros šedevrų bibliotekoje“, skirtą rašytojo 310 – osioms gimimo metinėms ir Tarptautinei gimtosios kalbos dienai. Pažintis su žymaus rašytojo kūryba vyko integruojat lietuvių kalbos ir matematikos pamokas. Susitikimo metu mokiniai ne tik domėjosi K. Donelaičio biografija, kūryba, klausėsi  skaitomų ,,Metų“ ištraukų, bet galėjo pademonstruoti ir savo matematinius sugebėjimus  išsiaiškinant, įsimenant įvairias reikšmingas datas, apskaičiuojant įvykių trukmę ir kt.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Indra Naumovienė pateikė įdomių faktų apie rašytojo gyvenimą, pomėgius, veiklą. Popietės viešnia poetė Gražina Blinkinienė nepaprastai įtaigiai pristatė pavasarį atbundančios gamtos, paukščių, gyvūnų garsus. Jaunosios dalyvės: Akvilė, Elija, Eva, Andrėja skaitė poemos „Metai“ ištraukas, o renginio žiūrovams teko išsiaiškinti negirdėtus, nežinomus žodžius, aptiktus poemos ištraukose.