Patyriminis ugdymas

Siekiant ugdymo kokybės daugiau dėmesio sutelkta į rezultatus ar vaiko pasiekimus ir dažnai pamirštamos individualios kūrybinės raiškos, asmeninė ar įgyta patirtis, jos dalijimasis su kitais. Suprasdama, kokią teigiamą įtaką vystymuisi ir sveikatai turi ugdymasis natūralioje aplinkoje, Kruopių ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės pedagogė O. Kalinauskaitė nutarė daugiau dėmesio skirti vaikų patirtiniam ugdymui.

Priešmokyklinės grupės ugdytiniai ieškojo informacijos enciklopedijose, knygutėse apie triušius, žiūrėjo filmukus apie jų auginimą, priežiūrą. Balandžio 19d. popietę vaikai praleido patyriminiame ugdyme. Sužinojo, kaip auginami triušiai, galėjo patys pamatyti, paglostyti, išgirsti. Už šią galimybę dėkojame A. ir I. Rauckių šeimai, šiltai mus priėmusius. Visus įspūdžius aptarėme valgydami ledus.