Pažinimui ribų nėra

Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai vakar dienos popietę praleido neįprastai, bet… turiningai! Pilnutėlis mokyklinis autobusiukas suko link Šiauliuose esančio kino teatro — žiūrėjome filmą „Prezidentas“. Nors prieš kelionę jokių lūkesčių nė vienas neturėjo, tačiau grįšdami visi tvirtino, kad buvo nustebinti. Vieni stebėjosi, kad Valdas Adamkus buvo mūsų prezidentas, kiti nepatikėjo, kad jis buvęs Amerikoj, o tretiems antakius kėlė faktas, kad TIEK DAUG pasaulyje nusipelniusių asmenybių lankėsi Lietuvoje. Lietuva „įgavo“ svarumo jaunimo akyse! Filmas paliko ir nemažai klaustukų — kas toji Oranžinė revoliucija, kodėl Paksas buvo „atleistas“ iš prezidento pareigų? Kitoniškas filmas ir visiškai kitoniška diskusija po jos, tad tebus tai tik gera pradžia pažinimo link!