Penktadienio renginiai

Kovo  18 diena mūsų mokykloje praūžė it viesulas – šventėme Tarptautinė miego dieną ir ne tik…

Pižamomis pasidabinę mokinia ir mokytojai šėlo muzikos ritmu – šoko, fotografavosi, o kam nebuvo ūpo, ar pritrūko nakties miego – tiesiog ramiai snaudė. Tačiau snaudaliams neilgai teko ramybe džiaugtis, nes ilgųjų pertraukų metu visus išjudino pagalvių mūšis.

Po pietų, visiems išsidūkus viduje, mokyklos direktorė ir mokinių savivalda pakvietė mokinukus iš Ukrainos kartu paiškylauti kiemelyje. Vaikai turėjo galimybė daugiau   pabendrauti, atlikinėdami komandines užduotis drauge – estafetės, lobų ieškojimai, kultūriniai mainai.

Pavasario šėlsmas atnešė ne tik šilumos ir šviesos pliūpsnį lauke, bet ir lengvumą bei atgaivą mokyklos viduje!