Pokalbis su rašytoju, keliautoju Vytautu Almaniu

Sausio 19 dieną  mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę pirmą kartą sudalyvauti popietėje-susitikime su vienu žymiausiu Akmenės krašto rašytoju Vytautu Almaniu. Nors tik susirinkę Kruopių miestelio kultūros namuose mokiniai buvo gana skeptiški (juk kas knygas rašo ir jas saito šiais laikais?!), tačiau tik pradėjus bendrauti su daugiau kaip tuzino knygų ir kitų publikacijų autoriumi, „visi nuostatai“ ištirpo kaip ledas. Kalbama buvo ne tik apie naujausią knygą „Antrasis žemgalių išėjimas“, bet ir autoriaus kitus darbus, jo keliones ir nuotykius Lietuvoje ir už jos ribų. Laikas greitai praskriejo, netrūko nei juoko, nei klausimų gerb. Vytautui, o ir pristatyta fotografijų paroda apie visos Almanių šeimos kelionių laikus po Altajaus kalnus tik dar prisodrino autoriaus spalvingus pasakojimus ir nuotykius.

Ačiū už galimybę dienas ir pamokas praturtinti tikrumo pavyzdžiais iš pirmų lūpų!