Praktinė – patyriminė diena žirgyne

Baltą šaltą žiemos rytą mūsų 5 – 6 klasių mokiniai su savo klasių vadovėmis išsiruošė į jojimo klubą „Delta“.
Ne, ne šiaip sau pasižvalgyti ir ne, ne tik pajodinėti, bet ir mokytis! Mokiniai turėjo komandose atlikti pateiktas matematikos, gamtos ir žmogaus, anglų k. užduotis.
Ryte dar mokykloje susiskirstė komandomis, pasidalijo darbais ir pajudėjo link Barvydžių kaimo. Pamatę, išgirdę ir tikrai užuodę žirgus bei kitus ten gyvenančius padarus, mokiniai turėjo progos ir glaudžiau su jais pabendrauti.
Smagus eksperimentas daugeliui paliko išties gerą įspūdį — pasirinkę artimiausią gyvūną sau, vaikai sužinojo kokiais charakterio ir būdo bruožais pasižymi išsirinktas gyvūnas ir kiek panašumų jie patys turi su savim. Sutapimų tikrai būvo nemažai!
O kad laikas dar produktyvesnis būtų, kai kurie pasiryžo ir sniegą aplink žirgyną atkasti.
Kas dirbo, o kas jodinėjo — klubo senbuvė, Deimantė Skėrytė, pasidalijusi savo patirtimi ir žiniomis, išlėkė į pusnis su savo numylėtine žemaituke Kersna.
Jojimo klubo vadovė ir trenerė Aušra mielai laukia savanorių ir norinčių artimiau susipažinti su žirgais ir spalvotu jų pasauliu. O gal kas naujiems metams ir naują tikslą išsikels — išmokti jodinėti žirgais?
Ačiū Aušrai ir Deimantei už tą degantį norą pasidalinti žiniomis ir žirgų pasaulio magija  su visais!