Patyčių dėžutė

Paslaugos vaikui ir šeimai

Prizininkais tapo

Akmenės rajono sporto klubo „Energija“ komanda, vadovaujama klubo prezidento Vladimiro Silvaško  bei asistentų Jelenos Savickienės ir Pauliaus Žimanto, dalyvavo Kuršėnų sporto mokyklos 50 – mečiui skirtame „Kuršėnų taurė – 2023“ turnyre.
Pirmą kartą tokio gausaus būrio – į kaimyninį rajoną vyko net 29 sportininkai iki 14 metų – tarpe – ir debiutantai, ant varžybų tatami lipę pirmą kartą, ir tituluoti Lietuvos čempionatų prizininkai.
Tarp 26 „Energijos“ medalių ir apdovanojimų šeimininkų – net 7 mūsų mokyklos moksleiviai.
Pirmąsias vietas iškovojo Andrėja Pučkutė, Laurynas Lukšas.
Antrosios vietos prizininkai – Martynas Lukšas, Aiva Adomaitytė.
Trečias vietas prizininkų pakyloje užėmė Karolis Andruška, Matas Adomaitis, Smiltė Statkutė.
Turnyre taip pat debiutavo ir Jokūbas Andruška, tačiau pirmąją kova pralaimėjo vėliau vicečempionu tapusiam Kauno klubo atstovui.
Turnyre dalyvavo 370 sportininkų iš 16 Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos klubų. „Energija“ komandinėje įskaitoje užėmė 6 vietą.