Saugi žaidimų aikštelė

Kruopių pagrindinės mokyklos  ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikų žaidimų aikštelė 2022 – 2023 mokslo metais įrengta dalyvaujant Akmenės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiojoje programoje, sertifikuota INSPECTUM įmonės.
2022 metais, parengus projektą „Žaidimai lauke – vaikų organizmo stiprinimas be traumų“, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programai pagal Fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimas (įvairių traumų prevencija) prioritetą. Buvo gauti 2000 Eur. sukurti patrauklią, saugią, šiuolaikinius reikalavimus atitinkančią vaikų žaidimų aikštelę, kuri gerintų vaikų ugdymosi sąlygas.
Įsigytos ir įrengtos sertifikuotos supynės karstynės, žaidimų namelis su čiuožykla.