Sodinome mišką

Balandžio pabaiga pažymėta prasmingais darbais!

Šiandien, balandžio 29 dieną dalis mokinių paskyrė laiko ir jėgų ne kam kitam, o medelių sodinimui! 5-10 kl. mokiniai iškeitė klases į 30 arų kirtimą netoli Žarėnų esančiuose miškuose: per pusdienį pasodinta beveik 1000 eglaičių. Mokiniai noriai darbavosi porose, vieni kitus patikrindami ar tinkamai eglaitės įsodintos į tam specialiai paruoštas vagas.

Laikas pralėkė nepastebėtai, po darbų girininkės Stefanijos Jurevičienės pakviesti, keliavo priešpiečių į netoliesę esančią miško poilsio oazę. Ten ne tik dalinosi savo įspūdžiais, atvežtais užkandžiais, bet ir sulaukė staigmenos — pavasarinių desertinių grybukų ir dovanų — leidinių apie miškus ir kalendorių.

Bet dovanos nublanksta pagalvojus, jog ir po daugelio metų, mokiniams jau auginant savas atžalas, tas šiandieninis kirtimas oš tankiausiu eglynu.

Ačiū girininkijos atstovams ir į veiklas įsitraukusiems mokyklos bendruomenės nariams!

Nuoroda į foto ALBUMĄ: