Tarptautinė mokytojų diena

Tai diena, leidžianti mokytojams pajusti savo darbo prasmę. Spalio 3 dieną mūsų mokykloje buvo švenčiama Mokytojo diena. Jau ankstyvą šios ypatingos dienos rytą pedagogus pasitiko pakylėtos nuotaikos mokiniai, kurie rankose laikė ypatingo grožio gėles, sveikindami su Mokytojų diena ir dėkodami už nuoširdų gerumą. Šią ypatingą dieną mokytojai galėjo atsipūsti ir nebegalvoti apie rūpesčius, ruošimąsi pamokoms – jų laukė diena, kupina įvairiausių staigmenų. Kaip ir įprasta, pamokas vedė ,,Jaunųjų lyderių“ mokiniai. Mokiniai įgijo geros naujos patirties ir suprato, ką reiškia būti mokytoju. Mokytojai buvo pakviesti į ,,Jaunųjų lyderių“ parengtą renginį. Muzikinius sveikinimus mokytojams dovanojo pradinių klasių mokinukai, kuriuos renginiui ruošė trečios ir ketvirtos klasės mokytojos. Mokytojus pradžiugino nuotaikingos nominacijos.