„Tau, mano mamyte“

Kruopių darželyje gegužės 3d. kartu su pavasario dvelksmu, gegužės saule ir pirmaisiais pavasario žiedais, atėjo pati gražiausia šventė – Motinos diena.Auklėtoja O. Kalinauskaitėpasiūlė persikelti į fantazijų pasaulį,pamojus stilizuota burtų lazdele, visos mamytės pavirto vaikaisir vieną dieną praleido taip, kaip ją darželyje praleidžia vaikai.Kiekvieną rytą judam, krutam ir sportuojam, kad sveiki vaikai augtų, tad visi kartu pasimankštinome, „bitutės“ paskraidė ir dainelę padainavo. Su mamytėmis pažaidėme ir „košės malošės“ išsivirėme. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai lopšinę padainavo ir pavirto į „kačiukus“. Skambant dainai „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ vaikai įteikėsavo pačių augintas gėlytes, atvirutes mamytėms.

„Būkit laimingos, būkit mylimos, būkit žaismingos šalia savo vaikų“ – auklėtoja.

Mama, tiktai tau dainuosiu daineles, tau vienai sakysiu nuostabias eiles, bet gal tau nereikia tų eilių, geriau tarsiu tyliai “Aš tave myliu”… – darželio vaikai.

Odeta Kalinauskaitė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė