Tiudorai Lietuvoje

Pasaulis vis tik mažas ir toli keliauti nereikia, norint pamatyti tikrų tikriausią XVII-XVIII a. Tiudorų stiliaus architektūrą! Šiandien mūsų septintokai ir aštuntokai keliavo į Žagarę, kur dalyvavo angliškos popiečio arbatos gėrimo ceremonijoje, kūrė angliško stiliaus atvirukus. Mokiniai turėjo galimybę gyvai pamatyti kaip atrodo lietuviškos ir angliškos architektūros skirtumai, ką reiškia ritualai ir kokia jų prasmė. Dviejų mėnesių projektą vainikavo mokinių „Tiudorų paso“ pildymas visos dienos metu. Mokinių kūrybinius darbus galima pamatyti mokyklos foje esančioje parodėlėje.
Ačiū Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus edukatorėms už interaktyvias veiklas, o vaikams AČIŪŪŪŪŪ už nuoširdų įsitraukimą ir puikią nuotaiką viso projekto metu!
Algimanta Liudaitė, Anglų kalbų mokytoja metodininkė