Ukrainiečių pedagogų delegacija

Būrys ukrainiečių trečiadienį lankėsi Kruopių pagrindinėje mokykloje,
Svečiai, lydimi Ritos Almanis, domėjosi Kruopiuose besimokančiais ukrainiečių pabėgėlių vaikais, jų veiklomis, susipažino su mokyklos darbo ypatumais.
Ukrainiečiai, pasak jų vizitą organizavusio ir prižiūrinčio Andriaus Almanio, į Akmenės rajoną atvyko pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondo finansuojamą projektą „Sėkminga karta“. Projekto vykdytojas – Tarptautinė palaikymo bendrija „Kelias į svajonę“..
Projekto partneriai: Mangušo savivaldybė (Donecko sritis, Mariupolio rajonas, dabar okupuota teritorija, savivaldybė dirba iš laisvos teritorijos evakuacijoje), taip pat gyvenvietė Hrebenki (Kijevo sritis), taip pat Šostkos miestas (Sumų sritis). Bet iš Šostkos šioje grupėje nėra, jie atvyks lapkričio 6 d., į tokias pat veiklas. Delegacijos dalyviai  – Ukrainos mokytojai, pedagogai, švietimo darbuotojai, semiasi patirties pas mus. Projekto programa labai intensyvi, kiekvieną dieną lankomos vis kitokios ugdymo įstaigos.
Kruopių mokykla, pasak A. Almanio, nes ir dauguma svečių yra iš mažesnių savivaldybių, jiems įdomu, kaip būtent tokio lygio mokyklos Lietuvoje dirba.