Visos gėlės tau, Mamyte

Motinos diena – viena iš gražiausių švenčių, kurią kasmet pasitinkame besiskleidžiant pavasario žiedams, pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai laikas, kai gražiausios gėlės ir šilti žodžiai skiriami pačiam artimiausiam žmogui – MAMAI. Todėl mūsų Kruopių darželio „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai pakvietė savo mamas į Mamyčių šventę.

Šventiškai papuoštoje grupėje nuoširdžiai skambėjo vaikų dainelės, jausmingi eilėraštukai, nuotaikingas priešmokyklinukų šokis ir muzikinis pasirodymas, mažųjų ratelis,  kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI. Po pasirodymo vaikučiai pasiėmė savo darbščiomis rankelėmis darytas atvirutes, užaugintas gėlytes ir padovanojo jas savo Mamytėms. Ši akimirka buvo išties jaudinanti – vaikai apsikabino savo mamytes ir pabučiavo. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko. Šitaip vaikučiai atsidėkojo Mamytėms už rūpestį, meilę ir bemieges naktis.