,,Žygiuojam ir skaičiuojam“

Mokytojos Rima Urmonienė, Liuda Povilaitytė, Herta Povilaitienė ir Lina Andruškaitė 5-6 klasių mokinius pakvietė į integruotą veiklą – kelionę pėsčiomis ,,Žygiuojam ir skaičiuojam“.

Eidami link Kruopių seniūnijos gamtos paminklo Dovydžių ąžuolo, mokiniai ne tik stebėjo aplinką, nuotraukose fiksavo miesteliui reikšmingas vietas, bet ir atkreipė dėmesį į pakeliui esančių gyvenamųjų namų bei kitų pastatų ženklinimo numerius. Prie Dovydžių ąžuolo priminti įdomūs faktai apie šį medį, taip pat darytos nuotraukos, atlikti įvairūs matavimai.

Darbai su surinktais duomenimis tęsėsi jau atskiruose matematikos, informacinių technologijų pamokose ir ekoturizmo (kraštotyros) bei etnokultūros užsiėmimuose: dalumo požymių paieška žygio metu matytuose skaičiuose, aplankytų objektų QR kodų kūrimas, pasidalinimas mintimis ir kelionės įspūdžiais, akcentuojant ekologijos ir etnokultūros svarbą asmens ir visuomenės gyvenime.